Witamy

22 Sie

Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 70 salonów. Pierwsze z zaczęły działać na Śląsku w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Wszystkim przyświeca wspólna idea tworzenia miejsc, gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar. Nasze studio, historycznie czwarte w skali całej sieci, powstało w Cieszynie w 1994 r. na ul. Nowe Miasto. Obecnie mieścimy się na piętrze zabytkowej kamienicy pod adresem Głęboka 28. Tworzymy zgrany zespół oraz szkolimy młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

Główny konkurent

Nasz najgroźniejszy konkurent to przeciętność. Dlaczego osoby o ogromnym potencjale akceptują bycie przeciętnymi? Godzą się na przeciętną muzykę, przeciętne gazety, przeciętne urlopy, przeciętne usługi? dlaczego tak niewiele jest prawdziwych, zachwycających fajerwerków? Bo jakoś sobie radzimy. Więcej czytamy, więcej piszemy, więcej podróżujemy. Zarabiamy trochę więcej, możemy trochę więcej. Czy to nie wystarczy? Czy wystarczy Ci to trochę?